#2 / RANDE S APOŠTOLEM

Polyamory nikdy nebyly mou silnou stránkou. Četla jsem o tom hodně, ale pořád si tak nějak myslím, že k jednomu muži by měla patřit jedna žena nebo muž a naopak. Na vysoké škole jsem sice měla období, kdy jsem si myslela že by bylo možná lepší, kdybych chodila s více klukama najednou, ale bylo to zřejmě jenom díky neschopnosti mého tehdejšího chlapce mě uspokojit v posteli, a tak jsem tehdy doufala že by se to mohlo zlepšit, kdyby jich tam bylo víc.

Tenhle nápad jsem už opustila, a proto mě trochu překvapilo, když jsem najednou na Tindru už několik dní komunikovala se čtyřma klukama a se všema jsem si důvěrně dopisovala a domlouvala rande. Jmenovali se Matouš, Marek, Lukáš a Jan, a to biblický poselství na mě bylo vůbec trochu moc. Každej byl trochu jinak vtipnej a trochu jinak hezkej, ale nejvtipnější z nich byl Matouš a proto jsem se rozhodla, že půjde na řadu první.

Přestože byl fakt zábavnej a chytrej, neustále mi opakoval, že na to dopisování moc není, a že by se radši potkal. Napsala jsem mu že mám pocit že mu to psaní docela jde, abych ho uklidnila a vysvětlila jsem mu, že se mi moc ven nechce, protože mám mastné vlasy a všechno oblečení buď v pračce nebo na šňůře, ale jestli mu nevadí, že budu možná trochu odpudivá, tak půjdu. Řekl mi že má rád přírodní holky, a tak jsem si ani nevyčistila zuby, což před rande většinou dělám (jen tak pro jistotu), a šla jsem. Ten den bylo docela ošklivo a foukal vítr, a když jsme se spolu pod vysílačem potkali, tak se mi na první pohled ani moc nelíbil. Ale byl docela sympatickej, vysokej, pořád se nervózně usmíval a na prvním rohu do mě nalil svařák, a tak jsem se s ním šla projít do parku.

Byla to vlastně docela zábava, a když jsem pomalu začínala střízlivět, dostala jsem další svařák, “aby mi náhodou nebyla zima”. Po čase jsem si začala všímat jeho krásných hnědých očí a okouzlujícího vystupování. Čím dál víc, jsem si byla jistá, že mě rozhodně nenechá vystřízlivět a že to rozhodně nebude jeho první slepé rande. Velmi obratně se vyhýbal jakýmkoliv odpovědím na otázky o něm a velmi starostlivě se mě ptal úplně na všechno o mě. Chodili jsme spolu parkem, smáli se všemu možnému, přelézali ploty, skákali do kaluží a nikdo by neřekl, že jsme se nikdy předtím neviděli.

Byla to taková zábava, že jsme najednou stáli u něho před domem a on mi představoval takový tajný plán, který prý se mnou má. Tak jsem se otočila a šla jsem domů, v myšlenkách… Ve skutečnosti jsem najednou byla v předsíni jeho malého bytu, který nepořádkem až nápadně připomínal ten můj a Matouš mě opřel zády o zeď a políbil. “Proboha, to bylo strašný.”, řekla jsem si v duchu a slyším “To bylo strašný, co?”. Oba jsme se zasmáli a zkusili jsme to znova. Jenže se nic nezměnilo, pořád to bylo jak líbat se s páťákem, až na to, že jsem se v pátý třídě s nikým nelíbala. Zdálo se, že moje pusa je moc malá a jeho moc velká, takže to fyzicky prostě nejde dohromady a já budu muset jít opravdu domů. Tak jsme tam tak stáli v té předsíni, a přemýšleli co budeme dělat, když Matouš dostal geniální nápad a začal mě líbat na krk, čím se ten problém vlastně vyřešil a mohli jsme postupovat dále do bytu, kde byl opravdu neskutečný nepořádek. Dopracovali jsme se překvapivě až k posteli, kde se ukázalo, že ač to podle líbání nevypadalo nadějně, tak ve všech ostatních ohledech převyšoval všechna má očekávání a věděl i o tom, že holky to chtěj taky. Navíc chtěl, abych zůstala až do rána, půjčil mi triko na spaní a mluvil o tom, co budeme dělat, až se příště uvidíme. Připadala jsem si jako v pohádce.

Bylo nebylo ráno a já jsem dostala k snídani černý čaj z hrnku co jsem si radši nejdřív umyla, a tyčinku, kterou bych nejedla kdybych neměla takový hlad, protože je v ní palmáč. Bylo to milé. Matouš vypadal, že nikam nechce odcházet, pravděpodobně proto, že jsme u něj v bytě, a taky se zdálo že se se mnou chce bavit u snídaně a byl pořád stejně vtipnej. Po snídani jsem vrátila triko, a přestože venku pořád pršelo, tak mě Matouš doprovodil na tramvaj a dal mi opravdovou pusu na rozloučenou. Když jsem odjížděla tramvají, tak jsem si byla docela jistá, že Matouš je kluk, kterého chci rozhodně vidět znovu. A znovu. A znovu. A tak.

Komentáře

Komentář

2 Replies to “#2 / RANDE S APOŠTOLEM”

  1. To nám to končí brzo :/.

    1. Ještě nekončíme .)

Napsat komentář