KNIHA

O randění. Nahatě. S citem.

V létě 2019 jsem si tak v klidu seděla ve svém žižkovském bytě a myslela jsem si, že na Emu a její styky už všichni zapomněli. A přesně v tu chvíli mě oslovilo nakladatelství XYZ, že by mělo zájem o vydání mého blogu.

Jsem hrozně ráda, že knížka mohla vyjít. S Aničkou Wysockou jsme strávili spoustu času nad ilustracemi a s Moňou Suchankovou podobně výživný čas nad obálkou. Je to krásný. Vždycky jsem chtěla vydat knížku a nejen, že se mi to povedlo, ale mohla jsem na ní dělat s lidmi, které mám ráda, a kteří ji udělali opravdu hezkou.

A protože ne všechno vždycky vyjde podle představ, všude po internetu ji najdete se špatnou anotací. Na knížce se ale správná a aby byla i někde na internetu, aspoň na jednom místě, přidávám ji i sem.

Anotace

Deník jednoho velmi otevřeného období.
Ema je holka v nejlepším věku, se kterou se právě rozešel kluk a mimo řečí se jí po roce a půl vztahu zmínil, že spolu vlastně nechodili. Ona se rozhodne svoje zklamání vyřešit radikálním předsevzetím – naplánuje si na následující rok a půl na každý týden rande s někým jiným, aby zapomněla. Hledání lásky za každou cenu jí neustále zavádí do absurdních a komických situací, ale taky jí umožní prozkoumat současný trh s randěním. Od virtuálního seznamování, přes speed dating až po přáteli domluvené schůzky postupně poznáváme, co všechno je při hledání lásky s výhledem na pomalu se blížící třicítku možné potkat.
Styky s Emou jsou deníkem tohoto randění, jakýmsi příběhem na pokračování, v němž se spousta postav každý týden mění, některé se pár týdnů zdrží a některé možná zůstanou až do konce…

Pokud byste měli zájem si knihu koupit, můžete na tomto odkazu.

Díky všem, bez kterých by kniha nevyšla. Hlavně mojí redaktorce Tereze Chvojkové, která sice porodila den po tom, co jsem jí odevzdala knihu (asi radostí), ale vybrala si mě, pomohla mi knížku publikovat a věřila, že bude bavit víc z vás.

Komentáře

Komentář